niedziela, 4 czerwca 2017

Startowaliśmy w Gdańsku, Ocyplu i Elblągu

Turkusowe koszulki z logo „Biegających Śliwic” można było zobaczyć w trzech miejscach. Nasi biegacze wzięli udział w zawodach w Gdańsku, Ocyplu i Elblągu.
Wszystkie te starty były na 10 km. Magdalena Lipkowska pojechała do Gdańska na IV Biegu u Źródeł. Nasza biegaczka zajęła tam 270 miejsce w open i 17. w kat. wiekowej. Uzyskała czas 50:46, który jest jej rekordem życiowym. W zawodach wzięło udział 552 osób.
Dobrze zaprezentowali się też Krzysztof Blas i Bogumił Cyron, którzy pojechali do Ocypla na Leśne Wandry IV. Krzysiu pokonał trasę w czasie 40:55, co dało mu miejsce 9. W swojej kategorii wiekowej był drugi i stanął na podium. Boguś zajął 45 miejsce w open i ósme w swojej kategorii wiekowej. Jego czas to 46:17. Do mety dotarło 115 biegaczy.
W dobrym humorze z Elbląga wracał Przemysław Bloch. Wziął udział w IX Elbląskim Biegu Ulicznym Piekarczyka. Co prawda trasa nie liczyła całych 10 km, ale wynik Przemka budzi podziw. Czas 36:50 dał mu 17 miejsce w open i czwarte w kategorii wiekowej. Bieg ukończyło 732 zawodników.