niedziela, 11 czerwca 2017

Posypały się życiówki

Cztery życiówki i dwa podia – to efekt startów naszych biegaczy na zawodach w Osiecznej na 10 km. Aż siedmioro zawodników Biegających Śliwic pojechało na zawody do sąsiedniej gminy.

Zaczniemy od pań, bo odniosły one spore sukcesy. Daria Procek była trzecia wśród kobiet. Uzyskała równe 45 min. i w kat. open zajęła 27 miejsce. Dobrze pobiegła też Krystyna Januszewska. Krysia zrobiła życiówkę – 54:05 i zajęła w open miejsce 40. i trzecie w kat. wiekowej. Z takim samym czasem zawody ukończyła Joanna Pozorska. Asia zajęła 41 miejsce i dla niej ten wynik jest rekordem życiowym.
Świetnie spisali się też biegacze. Swój rekord życiowy wybiegał Michał Kraiński. Ukończył zawody z czasem 38:26 i zajął 10. miejsce. W kat. wiekowej był 3. Świetnie pobiegł też Krzysztof Blas. Równe 39 min. to także jego życiówka. Krzysiu był na mecie 11. 25. miejsce zajął Adam Pozorski. Jego czas to 44:52 i to jest wynik zaledwie o sekundę gorszy od rekordu życiowego. Trzy sekundy za nim był Bogumił Cyron, który zajął 26 miejsce.