wtorek, 9 maja 2017

Nasze pierwsze urodziny

Uczciliśmy je oczywiście treningiem biegowym. Jednak tego dnia był on szczególny. Zaczęło się od lampki szampana, a później wyruszyliśmy w trasę ubrani „na galowo”.

Dokładnie 27 kwietnia 2016 roku spotkaliśmy się po raz pierwszy. Z inicjatywy Magdy Lipkowskiej, Michała Kraińskiego i Piotra Gradowskiego doszło do założenia nieformalnej grupy biegowej. No i wszystko zaczęło się dziać bardzo szybko. Grupa przyjęła nazwę Biegające Śliwice. Kilka tygodni później narodził się pomysł zorganizowania w Śliwicach skromnego biegu. Jak wyszło, to każdy wie. Na początku tego roku zostało zarejestrowane stowarzyszenie pod nazwą Biegające Śliwice.
Najważniejsze jednak jest, że grupa cały czas się rozwija. Dołączają do nas kolejni biegacze. Prawie co tydzień jeździmy na zawody. Znów organizujemy bieg. Już teraz jesteśmy przekonani, że będzie on znów jedną z najlepszych imprez sportowych w okolicy. Dlaczego? Bo cały czas nam się bardzo chce. Biegać i działać razem. Zapraszamy do naszej ekipy.

Ps. 27 kwietnia obchodziliśmy podwójne święto. Swoje urodziny miał też Michał Kraiński – jeden z ojców założycieli. Jakiż to ciekawy zbieg okoliczności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz