sobota, 29 października 2016

Pobiegliśmy w Tucholi i mamy kolejne życiówki

Przemek Bloch zrobił życiowy rezultat. Krzysiu Blas pobił swój wynik o trzy minuty. Boguś Cyron po raz pierwszy przebiegł na zwodach piętnastkę. VII Bieg Św. Huberta w Tucholi uważamy za udany.
Nasi reprezentanci w Tucholi. Michał Kraiński, Bogumił Cyron, Magdalena Lipkowska, Przemysław Bloch i Krzysztof Blas.
Naszą drużynę reprezentowało pięcioro biegaczy. Kto w sobotę w południe wyjrzał przez okno, ten wie, jaki były warunki na trasie. Deszcz i wiatr nie ułatwiały biegaczom zadania. Mimo to zawodnicy z Biegających Śliwic dali radę.
Najszybszy w naszej ekipie był Michał Kraiński, który zajął 48. miejsce (21. w kat. wiekowej), czas: 1:01:31. Przemek Bloch wybiegał życiówkę. Zajął 64. miejsce (24. w kat. wiekowej) z czasem 1:03:25. Aż o trzy minuty swój życiowy rezultat poprawił też Krzysiu Blas. Zajął 91. miejsce (30. w kat. wiekowej), czas: 1:06:59. Dobry start zanotował też Boguś Cyron. To był jego debiut na tym dystansie. W generalce był 187. (24. w kat. 50-59) i osiągnął czas 1:15:25. Magda Lipkowska była 10. wśród pań w jej kategorii wiekowej. W open zajęła 272. miejsce z czasem 1:22:07. Bieg ukończyło 384 zawodników.
11 listopada sześcioro członków naszej ekipy jedzie go Gdyni. Wystartujemy tam na dystansie 10 km. Trzymajcie kciuki za Kasię Talaśkę, Darię Procek, Dorotę Rytlewską, Krzysia Blasa, Roberta Rytlewskiego i Michała Rytlewskiego.