niedziela, 3 września 2017

Super wyniki w Gdańsku

Czworo naszych biegaczy wzięło udział w zawodach w Gdańsku. Daria Procek zajęła 3. miejsce wśród kobiet.
Zwodnicy Biegających Śliwic walczyli na trasie 10-kilometrowego IV Biegu Piotr i Paweł w Gdańsku. Rywalizacja toczyła się w strugach deszczu i na błotnistych ścieżkach. Finisz był na plaży przy gdańskim molo. Mimo trudnych warunków, nasi biegacze zanotowali świetne występy. Najszybszy był Krzysztof Blas (czas: 38:04, miejsce open: 25, M30: 10). Krzysiu osiągnął rekord życiowy. Podobnie jak Michał Rytlewski (czas: 39:09, miejsce open: 31, M30: 12). Daria Procek zajęła 3. miejsce w open wśród kobiet i stanęła na podium (czas: 42:16, miejsce open: 66, K20: 2). Daria także ustanowiła swoją nową życiówkę. Ten bieg był też rekordowy dla Krysi Januszewskiej. Nasz biegaczka poprawiła swój najlepszy wynik o pięć minut i złamała granicę 50 min. (czas: 49:35, miejsce open: 222, K40: 8).