środa, 22 czerwca 2016

I Śliwicka Dyszka

Dziś oficjalnie zaczynamy promocję naszej imprezy, która odbędzie się 13 sierpnia. To będzie Dzień Zdrowia i Sportu, a jego kulminacyjnym punktem będzie bieg na 10 km.
Grafika: Radek Połom

Co mamy dla biegaczy?
- niskie wpisowe – tylko 20 zł,
- koszulka techniczna w pakiecie startowym,
- medal okolicznościowy,
- koktajl regenerujący owocowo-warzywny wykonany na miejscu do wypicia po biegu, woda po i w trakcie biegu,
- talony na grochówkę i piwo,
- masaż po biegu,
- wiele nagród niespodzianek.
Nagrody główne dla zwycięzcy i zwyciężczyni w kategorii open: weekendowe pobyty dla dwóch osób w sportowym ośrodku Cztery Korty na jeziorem Okonińskim w samym sercu Borów Tucholskich z pełnym wyżywieniem. Znajdziecie tam poliuretanowe korty do tenisa i boiska do siatkówki, siłownie zewnętrzne, rowery i oczywiście super trasy biegowe. Dla amatorów pływania są oczywiście plaże z kąpieliskami, kajaki czy rowery wodne.


Trasa ma 10 km i wiedzie po drogach asfaltowych i polbrukowych. Start odbędzie się sprzed Gminnego Ośrodka Kultury. Zawodnicy pobiegną do Lińska, później do Rosochatki i do Śliwic. Czas będzie mierzony elektronicznie przy pomocy chipów. Pomiary obsługuje firma Domtel. Zapisywać się można pod tym adresem.
Co obok biegu? Ten dzień ma być świętem sportu i zdrowego stylu życia. Przygotujemy dla Was pokazy zdrowego odżywiania i porady dietetyczne. Będzie też można skorzystać z darmowych badań profilaktycznych. To będzie sportowy start Dni Śliwic 2016.
Więcej o Wyspie Zdrowotnej przeczytacie pod tym linkiem.

Zapraszamy 13 sierpnia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz