niedziela, 9 września 2018

Dobre występy naszych zawodników

Dwie życiówki i trzy puchary – to weekendowy dorobek naszych biegaczy. Michalina Sapalska startowała na 5 km w Bydgoszczy. Przemysław Bloch i Bogumił Cyron przebiegli dyszkę w Tczewie.

Dla Michaliny był to pierwszy start na dystansie 5 km. W biegu Roll&Run w Bydgoszczy uzyskała czas 26:41 i zajęła 89. miejsce. W K20 była 6. Zawody ukończyło 119 biegaczy.
Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi biegacze w Tczewie w IV Dysze nad Wisłą. Na dystansie 10 km zgarnęli trzy puchary. Przemysław Bloch zajął 13. miejsce w open z czasem 38:41. Był 5. w M30 i zwyciężył w klasyfikacji urzędników. Dwa razy na trzecim stopniu podium stawał Bogumił Cyron. Boguś był trzeci w swojej kategorii wiekowej M50 i trzeci wśród pracowników kolei. W generalce zajął 36. miejsce. Jego czas to 42:04 – minutę lepszy od dotychczasowej życiówki. To świetny wynik biorąc pod uwagę, że trasa była o prawie 200 metrów dłuższa niż 10 km.
Bieg w Tczewie ukończyło 312 zawodników.