wtorek, 3 lipca 2018

Szybkie starty Przemka Blocha

To był intensywny weekend dla zawodnika „Biegających Śliwic”. Przemek Bloch najpierw stanął na starcie biegu w Inowrocławiu, a następnego dnia w Jarosławcu.

W sobotę odbyła się kolejna odsłona cyklu Four Colors w Inowrocławiu. Tym razem był to Blue Run na 5 km. Świetnie wypadł w nim Przemysław Bloch. Zawodnik „Biegających Śliwic” zajął znakomite 10. miejsce w stawce 417 zawodników! Za sobą zostawił kilku bardzo mocnych rywali. Uzyskał czas 16:55 i był 7. w swojej kategorii wiekowej.
Następnego dnia Przemek zameldował się na morzem, żeby wystartować w XXIII Ogólnopolskim Bieg Samorządowym „Bursztyn Jarosławca”. W rywalizacji pracowników samorządowych na dystansie nieco dłuższym niż 2 km zajął 6. miejsce z czasem 7:32. W zawodach wzięło udział 89 zawodniczek i zawodników.