czwartek, 22 lutego 2018

II Śliwicka Dyszka najlepszą imprezą w Polsce


Dziękujemy za Wasze uznanie i głosy. To właśnie one sprawiły, że II Śliwicka Dyszka zdobyła aż pięć laurów w plebiscycie Złoty Bieg MaratonówPolskich.pl. Jako jedyni otrzymaliśmy ocenę 100 procent.

To dla nas wielki sukces. Kolejny. W zeszłym roku nasz bieg został uznany między innymi najlepszą imprezą debiutującą w Polsce. W tym roku zdobyliśmy pięć najwyższych laurów w pięciu kategoriach, do których nominował nas redaktor naczelny Maratonów Polskich. Jesteśmy najlepsi wśród biegów na 10, wśród imprez, w których brało udział od 200 do 500 zawodników, w tych organizowanych w miejscowościach poniżej 5 tys. mieszkańców, w biegach organizowanych przez stowarzyszenia oraz w imprezach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Te wyróżnienia są dla nas bardzo cenne, bo przyznali je nam sami biegacze. Żeby zagłosować trzeba było uczestniczyć w naszym biegu. Nota 100 procent oznacza, że głosujący na nas uznali, że II Śliwicka Dyszka była najlepszą imprezą, w której brali udział w zeszłym roku.
Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację dwóch Dyszek w zeszłym roku. Członkom stowarzyszenia Biegające Śliwice, pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury, strażakom, wolontariuszom i wszystkim naszym dobrym duchom. Szczególne podziękowania należą się też naszym sponsorom i partnerom. No i przede wszystkim biegaczom, bo to Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejszą nagrodą.
Ten plebiscyt daje nam energię do działania i mobilizuje do pracy przy III Śliwickiej Dyszce, która odbędzie się 18 sierpnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz