niedziela, 9 lipca 2017

Dobre wyniki naszych biegaczy w Skórczu

Krzysztof Blas zajął drugie, a Przemysław Bloch trzecie miejsce w kategorii pracowników samorządowych. Pozostała trójka naszych biegaczy też może zaliczyć zawody w Skórczu do udanych.
Nasi zawodnicy w Skórczu. Od lewej: Przemysław Bloch, Michał Rytlewski, Michał Kraiński, Krzysztof Blas, Bogumił Cyron i Robert Rytlewski.
W sobotę szóstka zawodników „Biegających Śliwic” wystartowała na X Jubileuszowym Kociewskim Biegu Czterech Jezior w Skórczu na 15. Udało się wywalczyć bardzo dobre miejsca w stawce 475 zawodników.
Najszybszy z naszych był Michał Kraiński, który minął linię mety na 23. miejscu, co dało mu 10 lokatę w kat. M30, czas: 59:40. Bardzo dobry wynik osiągnął też Krzysztof Blas. 30. miejsce w open i 14. w M30, czas: 1:00:32. Krzysiu zajął drugie miejsce wśród zawodników samorządowych. Trzecie miejsce w tej kategorii zajął Przemysław Bloch. Przemek przebiegł trasę w czasie 1:01:46, co dało mu 36. miejsce w open i 17. w M30. Na 55. pozycji zawody ukończył Michał Rytlewski, 22. w M30. Jego czas to 1:04:15. Na 120. miejscu uplasował się Bogumił Cyron, M50 16., czas: 1:10:16. 140 pozycję zajął Robert Rytlewski, M30 47., czas: 1:11:51.
Warto jeszcze dodać, że tydzień temu Przemek Bloch wystartował w Jarosławcu. W biegu samorządowym na dystansie 2,2 km zajął świetne 4. miejsce. Jego czas to 7:27.
Krzysztof Blas i Przemek Bloch odbierają nagrody w swojej kategorii.

Nasi zawodnicy stali na pudle w kategorii pracowników samorządowych.