poniedziałek, 27 marca 2017

Dobry weekend naszych biegaczy

Kilka życiówek i zwycięstwo w półmaratonie. W ten weekend zawodnicy Biegających Śliwic znów zaprezentowali się na imprezach biegowych.
W sobotę do Wojtala pojechało pięcioro naszych reprezentantów. Magda Lipkowska, Michał Kraiński, Przemek Bloch i Boguś Cyron zmierzyli się z dystansem półmaratonu. Zbyszek Zwoliński wziął udział w zawodach na 10 kilometrów.
Magda wygrała rywalizację wśród pań. Osiągnęła czas 1:54:59 i stanęła na najwyższym stopniu podium. Świetne rezultaty wybiegali też nasi zawodnicy. Michał Kraiński na miesiąc przed maratonem w Warszawie zrobił życiówkę na połówkę i ukończył ją w 1:25. Zajął czwarte miejsce w generalce. Dwa oczka niżej sklasyfikowany został Przemek Bloch, który w swoim debiucie na tym dystansie uzyskał wynik 1:27:33. Boguś Cyron ukończył zawody z czasem 1:45 min. Także życiówkę zanotował Zbyszek Zwoliński. Pokonał 10 km w czasie 44:32.
W 10. PKO Poznań Półmaratonie wystartował Michał Rytlewski. Zajął 1 528 miejsce na 11 tys. biegaczy. Wynik 1:37:36 był o ponad sześć minut gorszy od rekordu życiowego, ale to był dla niego pierwszy start w sezonie po zimowej kontuzji kolana.


Zbyszek Zwoliński, Magda Lipkowska, Przemek Bloch, Boguś Cyron i Michał Kraiński na zawodach w Wojtalu.

Michał Kraiński.

Przemek Bloch.

Boguś Cyron.

Michał Rytlewski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz