poniedziałek, 30 stycznia 2017

I Śliwicka Dyszka najlepszą debiutancką imprezą w Polsce

Użytkownicy serwisu maratonypolskie.pl uznali, że nasz bieg był najlepszą imprezą debiutancką w Polsce. Otrzymaliśmy też drugie miejsce w kategorii biegów na 10 km i miano najlepszej imprezy biegowej w województwie kujawsko-pomorskim. To jednak jeszcze nie wszystkie wyróżniania.
Zostaliśmy docenieni przez najważniejszych jurorów – biegaczy. To oni właśnie głosowali w plebiscycie Złote Biegi 2016 zorganizowanym przez portal Maratonypolskie.pl.
Najbardziej cieszy nas tytuł „Debiut roku”. Nasza impreza wygrała. Była najlepszym debiutem w Polsce. Wygraliśmy też kategorię biegów w małych miejscowościach, zajęliśmy pierwsze miejsce wśród imprez biegowych organizowanych w województwie kujawsko-pomorskim (tylko w Wielkopolsce zgłoszono do plebiscytu więcej imprez) i zajęliśmy drugie miejsce w kategorii biegów organizowanych przez samorządowe instytucje. Dużym sukcesem jest też drugie miejsce wśród wszystkich polskich zawodów na dystansie 10 kilometrów. Zdobyliśmy także drugie miejsce w kategorii imprez średnich, w których udział wzięło pod 200 do 500 biegaczy.
Bardzo dziękujemy wszystkim za głosy. Wspierali nas biegacze, którzy wzięli udział w naszej imprezie. To dla nas bardzo ważne. Już dziś zapraszamy na II Śliwicką Dyszkę, która odbędzie się 12 sierpnia. Do zobaczenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz