poniedziałek, 12 września 2016

U Zbyszka na urodzinach

W sobotę nasza ekipa miała przyjemność skorzystać z zaproszenia Floriana Chojnice na 80-te urodziny Zbyszka Wiśniewskiego. Biegacz z Chojnic oczywiście obchodził je na sportowo.
W sobotę po południu w Brzeźnie Człuchowskim odbył się terenowy bieg z okazji urodzin Zbigniewa Wiśniewskiego. Pana Zbyszka kibice ze Śliwic mogli poznać podczas I Śliwickiej Dyszki. Otrzymał największy aplauz w amfiteatrze, kiedy odbierał puchar za zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej.
Biegające Śliwice otrzymały zaproszenie na urodziny i nie mogliśmy z niego nie skorzystać. Pobiegliśmy wspólnie z jubilatem, a później zasiedliśmy do urodzinowego stołu. Oczywiście nie obyło się bez prezentów. Bardzo się cieszymy, że zaprojektowana i przygotowana specjalnie dla niego koszulka, spodobała się solenizantowi. Pan Zbyszek ucieszył się też ze zdjęć z Pierwszej Śliwickiej Dyszki, które oprawiliśmy w ramkę. W poniedziałek z wszystkim prezentami przyszedł do redakcji „Czasu Chojnic”, a najbardziej chwalił sobie te ze Śliwic. Bardzo dziękujemy Florianowi Chojnice za zaproszenie. Zdjęcia Teresa Rytlewska.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz